Naše karavany

Pro Camper s.r.o. ponúka na prenájom luxusne zariadené karavany nemeckej značky Sunlight. Autá sú prispôsobené pre piatich cestujúcich na cestovanie aj spanie. Sú vybavené veľkou chladničkou a mraziacim boxom. Samozrejmosťou je plynové aj elektrické kúrenie, vrátane vyhrievanej podlahy. Klimatizácia kabíny pre pohodlnú cestu. Výkonné motory u oboch našich karavanov. Autá majú izolovanú odpadovú nádrž a sú tak vhodné aj na zimné výjazdy. Ku autám ponúkame aj kempingové vybavenie. Ďalej ponúkame kvalitné Slovinské auto typu Van, prestavba Peugeot Boxer – MegaMobil Classic. Auto je kompaktné svojimi rozmermy a je určené pre 2-3 dospelé osoby, alebo rodinu s dvoma deťmi.


Integrované vozidlo Sunlight i68 poskytuje najväčší priestor, ktorý vzniká integrovaním kabíny do obytného priestoru. Viac info o vozidle TU.


Polointegrované vozidlo Sunlight t67 má vďaka svojej váhe veľmi dobrú doložnosť. Priestor v obývačke je však oproti integrovaným vozidlám obmedzený použitím prednej postele. Viac info o vozidle TU. V ponuke od decembra 2019.


Van Peugeot Boxer MegaMobil Classic 600 má doložnosť až 600kg, čo je pri troch cestujúcich absolútne postačujúce. Vozidlo je rozmerovo menšie, no ideálne na denné presúvanie sa a výlety aj do úzkych ulíc rôznych miest. Viac info o vozidle TU. V ponuke od júna 2019.